Při poradenské a terapeutické práci vnímám důležitost propojení různých aspektů našeho bytí, ať už na úrovni emoční, racionální, tělesné či duchovní. Těší mě provázet své klienty přes jejich obtíže k větší celistvosti. 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Karlově a následně jsem se ve své praxi a rigorózní práci zabývala tématem traumatu a posttraumatického růstu. V práci s lidmi vidím, jak každý z nás má své vnitřní zdroje pro řešení životních situací a dělá mi radost, když mohu být svým klientům průvodcem na této cestě k nim samotným a jejich vlastní síle. 

V posledních letech je mým středovým zájmem práce s tělem v psychoterapii, a zejména pak kraniosakrální terapie, jako jeden ze způsobů práce s moudrostí těla a celostním léčením na mnoha rovinách lidské existence. Tento způsob práce zaměřený na zdraví je pro mě zdrojem energie, radosti a kontaktu s esencí léčení.

© 2022 PhDr. Ivana Veselá 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky